Étkezés

Óvodánk napi háromszori étkezést biztosít a gyermekek számára.
A heti étrend a csoportok hirdetőtábláin figyelemmel kísérhető.

A étkezések ideje:
Tízórai:            9:00 – 9:30
Ebéd:              12:00 – 12:45
Uzsonna:       14:45 – 15:15

Étkezés lemondása:
A gyerek hiányzása esetén az étkezést a szülőnek kell lemondania.
Az aznapi étkezés a

27/590-230 vagy a 20/918-5019

telefonszámok valamelyikén mondható le 8:30-ig.
A be nem jelentett hiányzás vagy a 8:30 utáni lemondás esetén a térítési díj visszafizetésére a szülőnem tarthat igényt!

Az ingyenes étkezésben részesülők esetében is kérjük hiányzás esetén az étkezés lemondását!

Étkezési díjak:
Az óvodai étkezési térítési díj: 440 Ft/nap/fő.
Az étkezési térítési díj befizetése számla ellenében sárga csekken vagy utalással történik. A kiállított számla egységesen az adott hónap étkezési napjait tartalmazza. A bejelentett hiányzások a következő hónapban kerülnek jóváírásra és levonásra.

Allergiás gyermek:
Ha gyermeke ételallergiás, keresse az élelmezésvezetőt, a részletek megbeszélése céljából!

Születésnapok, ünnepek:
Az ünnepek kivételével, kérjük, a gyermekek ételt ne hozzanak magukkal az óvodába.
Élelmezés-egészségügyi előírás, hogy a “kínálnivaló”, csak kereskedelmi forgalomban kapható, lezárt dobozán szavatossági idővel ellátott termék lehet. Torták esetében kérjük a vásárlás dátumával ellátott blokk bemutatását!

Ingyenes étkezés:
Ingyenes óvodai étkezésre jogosultak köre az óvoda házirendjében olvasható.